WITAMY W NASZYM DOMU!

Dom Pomocy Społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie jest placówką stacjonarną pobytu stałego zapewniającą całodobową opiekę dla 90 osób w podeszłym wieku. Najwyższy poziom usług zapewniających klientom DPS bezpieczeństwo i zadowolenie jest celem każdego pracownika Domu.

Dom umożliwia mieszkańcom udział w terapii zajęciowej, zaspokojenie potrzeb religijnych i kulturalnych. Dom zapewnia warunki do rozwoju samorządności mieszkańców. Dba o utrzymanie i rozwijanie kontaktów z rodzinami mieszkańców oraz środowiskiem. Dom zapewnia opiekę dla mieszkańców w czasie zajęć zorganizowanych na jego terenie.

Zapraszmy do poznania nas bliżej.

Dyrekcja i pracownicy

zobacz archiwum

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

zobacz galerię

ZAJRZYJ DO GALERII

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Fundusze Europejskie dla Małopolski

ZAPRASZAMY NA NASZE STRONY!

Senior Móvin' - Blog DPS Kluzeka

Stowarzyszenie Być

BUDŻET OBYWATELSKI

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa
zobacz archiwum

AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA DPS

data: 13/12/18

Świąteczny Łańcuch Wspomnień

Grudzień to magiczny miesiąc. Pełen świątecznych zapachów, smaków, dekoracji i … wspomnień ! W naszym domu odbyła się II edycja Świątecznego Łańcucha Wspomnień. Było to (przed)świąteczne spotkanie, podczas którego dopowiadaliśmy o tym, jak Boże Narodzenie wyglądało kiedyś i jak jest dziś - o zwyczajach, tradycjach, potrawach … Historiom nie było końca! A z połączenia wszystkich ogniw powstała wyjątkowa ozdoba na choinkę.

data: 12/12/18

Kolejna dawka Dogoterapii

Kolejny już raz odbyła się u nas dogoterapia. Tym razem zamiast jednego psa przyszły dwa psiaki – więc radości i pozytywnych emocji było dwa razy tyle co zawsze.

data: 07/12/18

Kręgle w Prominencie

Początkowo planowany wyjazd na kręgle do Plazy, zmienił miejsce docelowe na Prominent przy ulicy Kamiennej. Taniej, kameralniej, ogólnie przyjemniej. Rywalizacja była jak zawsze zacięta, z pewnością jeszcze tam wrócimy.

data: 06/12/18

Mikołaj na Kluzeka

6 grudnia, jak każdego roku odwiedził nas święty Mikołaj !!! Przyniósł cały kosz podarków, którymi obdarowani zostali wszyscy bez wyjątku! A niektórzy mieli również coś dla Mikołaja – piosenkę, wiersz albo buziaka ! Było nam bardzo miło, ze mogliśmy przyjąć takiego wyjątkowego gościa. Dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję, że zobaczymy się znów za rok !

data: 29/11/18

Andrzejki na Rozrywce

Nasi przyjaciele z Domu Pomocy Społecznej ul. Rozrywka 1 w Krakowie , zorganizowali zabawę andrzejkową. Wróżby, konkursy, taniec oraz karaoke - to wszystko znalazło się w tej niezwykle udanej imprezie.

data: 28/11/18

Turniej Gier Barowych w klimacie Janosika

Dzisiaj w naszym domu odbył się VII Turniej Sportów Barowych. Tegorocznemu turniejowi przewodniczył motyw Janosika. W konkurencjach uczestniczyło około 50 osób, które przyjechały z 9 różnych placówek. Zawodnicy mierzyli swoje siły w obalaniu puszek, rzutkach oraz piłkarzykach. Zwycięzcami obalania puszek oraz rzutek zostali przedstawiciele DPS Helclów, natomiast piłkarzyki wygrali uczestnicy z Rozrywki.

data: 23/11/18

Zabawa Andrzejkowa 2018

Za nami zabawa andrzejkowa. Uczestnicy zabawy nie schodzili z parkietu nawet na moment. Jedynie wróżby, konkursy oraz poczęstunek były w stanie oderwać na chwilę naszych biesiadników. Jak co roku swoją pomocą oraz rozgrzewaniem imprezy służyła młodzież z Sieprawia. Nie zabrakło naszych przyjaciół z Rozrywki, Sołtysowskiej oraz Łanowej. Imprezę prowadziła Pani Elżbieta Garncarczyk