WITAMY W NASZYM DOMU!

Dom Pomocy Społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie jest placówką stacjonarną pobytu stałego zapewniającą całodobową opiekę dla 90 osób w podeszłym wieku. Najwyższy poziom usług zapewniających klientom DPS bezpieczeństwo i zadowolenie jest celem każdego pracownika Domu.

Dom umożliwia mieszkańcom udział w terapii zajęciowej, zaspokojenie potrzeb religijnych i kulturalnych. Dom zapewnia warunki do rozwoju samorządności mieszkańców. Dba o utrzymanie i rozwijanie kontaktów z rodzinami mieszkańców oraz środowiskiem. Dom zapewnia opiekę dla mieszkańców w czasie zajęć zorganizowanych na jego terenie.

Zapraszmy do poznania nas bliżej.

Dyrekcja i pracownicy

zobacz archiwum

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

zobacz galerię

ZAJRZYJ DO GALERII

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Fundusze Europejskie dla Małopolski

ZAPRASZAMY NA NASZE STRONY!

Senior Móvin' - Blog DPS Kluzeka

Stowarzyszenie Być

BUDŻET OBYWATELSKI

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa
zobacz archiwum

AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA DPS

data: 16/10/18

Październikowe francuskie ognisko

W związku z tym że za oknem piękna pogoda, zupełnie przeciwna niż w standardowym październiku, postanowiliśmy zorganizować ostatnie w tym roku kalendarzowym ognisko. Jak zawsze spotkanie się udało, wszyscy wyszli wyśpiewani i najedzeni. Dodatkową niespodzianką była grupa młodzieży z Francji która przygotowała dla nas masę prezentów i upominków. Wspólnie pośpiewaliśmy zarówno polskie jak i francuskie piosenki.

data: 11/10/18

Turniej Neuronów

Szare komórki na start !!! 11 października, walczyłyśmy w Pierwszym Turnieju Neuronów o statuetkę Złotego Mózgu! Nie było łatwo, ale było warto, bo ruch to zdrowie, a gimnastyka umysłowa tym bardziej! Konkurs odbył się w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Praskiej. Konkurencje językowe dotyczyły słowotwórstwa oraz poszukiwania słów bliskoznacznych i przeciwstawnych.

data: 10/10/18

Turniej Remika 2018

Po roku na Kluzeka powraca wielki turniej REMIKA, 39 graczy z małopolskich DPS'ów i klubów seniora rywalizowało ze sobą o miano najlepszego gracza. Jako gospodarze zaprezentowaliśmy się przyzwoicie. Wprawdzie do wygranej świętej pamięci Pana Zbyszka i Wicemistrzostwa Pani Józefy z przed roku trochę zabrakło. Jednak Pan Bogdan zajął 4 miejsce, tuż za podium, tak blisko, a tak daleko. Co zrobić jednak gdy w finale karta odwraca się od nas na dobre. 7 zawodników którzy reprezentowali nasz dom awansowali do drugiej runy, Pan Ryszard i Pani Czesława ugrali półfinał.Zwycięzcą został Pan Kozioł Wiesław z Rozrywki. Atmosfera była gorąca, nikt nie chciał dać za wygraną. Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą postawę.

data: 02/10/18

IV RE-KREACJE

data: 01/10/18

Już 10.10.18

data: 29/09/18

Spotkanie Rodzinne

Spotkanie Rodzinne 2018 już za nami. Jak co roku panowała rodzinna atmosfera, imprezę zaszczycił swoim występem Pan Jerzy Wójcik. Wyświetlana była prezentacja multimedialna, która przybliżyła Życie Domu i jego mieszkańców na przełomie ostatniego roku. Przede wszystkim wszyscy byliśmy razem, frekwencja dopisała.

data: 27/09/18

Wrześniowy Dom Otwarty - występ Iwony Markowicz

Po 3 miesięcznej przerwie wrócił do nas Dom Otwarty, w tym miesiącu wokalistką była Iwona Markowicz. Artystka wykonała dla nas utwory takie jak "No Bo Ja Się Boję Sama Spać", "Sexapill" i wiele innych