WITAMY

Stowarzyszenie na rzecz DPS Kluzeka „Być” w Krakowie oraz ludzi w podeszłym wieku jest organizacją pozarządową powstałą w 2000 roku. Celem organizacji jest wspieranie ludzi w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie otoczyło szczególną troski i opieką niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie.

Stowarzyszenie współpracuje z terapią zajęciową działającą w Domu Pomocy Społecznej "SN" W ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmuje się sprzedażą wyrobów wykonanych przez mieszkańców D.P.S. poprzez organizowanie i uczestniczenie w różnorodnych kiermaszach okolicznościowych.

Stowarzyszenie współpracuje z Domem Pomocy Społecznej na ul. Kluzeka w organizowaniu licznych form spędzania czasu wolnego, poprzez finansowanie licznych wycieczek, imprez okolicznościowych np. "Piknik Świętojański", zabawy karnawałowe i andrzejkowe, turniej gry w REMIka, oraz liczne imprezy okolicznościowe.

Zarząd stowarzyszenia "Być"

zobacz galerię

ZAJRZYJ DO GALERII

zobacz archiwum

AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA STOWARZYSZENIA

data: 02/12/16

Turniej Gier Barowych 2016

Za nami kolejna edycja turnieju gier barowych, tym razem opanowana przez Czarnoksiężnika z krainy Oz.

data: 25/11/16

Andrzejki 2016

Za nami Kolejna coroczna zabawa andrzejkowa organizowana w naszym domu, tym razem o dobra zabawę zadbał duet Apasjonata.

data: 17/11/16

II edycja konkursu RE-KREACJE

Za nami druga odsłona konkursu recyklingowe, kolejna udana impreza w naszym wykonaniu. W tym roku ilość uczestników i prac zaskoczyła nawet same jury.

data: 08/11/16

Podziemia rynku w Krakowie

Zorganizowaliśmy wyjście do podziemi rynku w Krakowie. To co zobaczyliśmy na miejscu przeszło nasze oczekiwania.

data: 28/10/16

Dom Otwarty fraszkoterapia Marcina Urbana

Złote, ciepłę październikowe nastroje zagościły u nas na stałe.
W Domu Otwartym na jesienną fraszkoterapie zaprosił nas Marcin Urban.  Znany krakowski poeta, którego twórczość docenia publiczność każdego pokolenia.