WITAMY

Stowarzyszenie na rzecz DPS Kluzeka „Być” w Krakowie oraz ludzi w podeszłym wieku jest organizacją pozarządową powstałą w 2000 roku. Celem organizacji jest wspieranie ludzi w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie otoczyło szczególną troski i opieką niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie.

Stowarzyszenie współpracuje z terapią zajęciową działającą w Domu Pomocy Społecznej "SN" W ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmuje się sprzedażą wyrobów wykonanych przez mieszkańców D.P.S. poprzez organizowanie i uczestniczenie w różnorodnych kiermaszach okolicznościowych.

Stowarzyszenie współpracuje z Domem Pomocy Społecznej na ul. Kluzeka w organizowaniu licznych form spędzania czasu wolnego, poprzez finansowanie licznych wycieczek, imprez okolicznościowych np. "Piknik Świętojański", zabawy karnawałowe i andrzejkowe, turniej gry w REMIka, oraz liczne imprezy okolicznościowe.

Zarząd stowarzyszenia "Być"

zobacz galerię

ZAJRZYJ DO GALERII

zobacz archiwum

AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA STOWARZYSZENIA

data: 24/06/16

Piknik Świętojański - Konwentykiel u Twardowskiego

Kolejny rok z rzędu impreza świętojańska w naszym domu przeszła najśmielsze oczekiwania.  Gwiazdą pierwszej części imprezy był Pan Jan Wojdak, gwiazdami wieczoru byli "Skaldowie", niestety ze wzgledu na wypadek w okrojonym składzie, Pan Jacek nie zawiódł. Zapraszamy na relację.

data: 12/05/16

Zakopane - dolina Białego Potoku

Dopiero środa a nasz Dom zalicza już drugi wyjazd w tym tygodniu, tym razem za cel obralismy sobie doline Białego Potoku w Zakopanem.

data: 29/04/16

"Dom Otwarty" Występ Wiktorii Oliwa

Kolejna impreza z cyklu "Dom Otwarty". Tym razem zaprosiliśmy do naszego domu utalentowaną, młodą piosenkarkę Wiktorię Oliwa, między uwtorami wykonywanymi przez artystkę Pan Marcin urban serwował swoje najlepsze fraszki.

data: 01/04/16

Dom Otwarty - piosenka autorska Pana Przemysława Wróblewskiego

Marzec, pod szyldem Domu Otwartego zaskoczył nas autorskim występem Pana Przemysława Wróblewskiego.