Wydarzenia

2005

Tak jako biecywaliśmy wracamy ze sporą galerią zdjęć z naszej imprezy andrzejkowej. Nie rozpisując się wiele nt tego co się działo w trakcie zabawy, powiem tylko że jak co roku bal był wspaniały! Było dużo wszystkich tych rzeczy, które decydują o udanej imprezie: ciekawych ludzi (dopisali goście z zaprzyjaźnionych domów z Krakowa), dobrej muzyki (jak co roku grał nam profesjonalny zespół muzyczny), mnóstwa pysznego jedzenia (które przygotowała nasza niedoceniana często kuchnia), oraz klimatu, który wytworzyła specjalnie przygotowana przez Terapię inscenizacja andrzejkowa (można ją podziwiać na zdjęciach) oraz personel i mieszkańcy naszego Domu. Myślę, że wszystkim pracownikom naszego Domu należą się w tym miejscu słowa podziękowania za przygotowanie zabawy, a mieszkańcom naszego Domu za to, że zechcieli w niej uczestniczyć. Zapraszamy do galerii.
W przeddzień naszej imprezy (czyli w środę 23. grudnia), odwiedziliśmy także DPS na ul. Praskiej w Krakowie, gdzie byliśmy zaproszeni na Bal andrzejkowy. Bawiliśmy się nieźle, choć nie tak dobrze jak u nas :) A dwa dni wcześniej pojechaliśmy też na ul. Nowaczyńskiego. I tam też się dobrze bawiliśmy.

Tu znajdziesz

Stowarzyszenie

 
Stowarzyszenie na rzecz DPS Kluzeka „Być” w Krakowie oraz ludzi w podeszłym wieku jest organizacją pozarządową powstałą w 2000 roku. Celem organizacji jest wspieranie ludzi w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie otoczyło szczególną troską i opieką niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie.
 
 

Fundusze Europejskie

 
 
 

Nasze strony

Blog
Być
Facebook
Youtube