Wydarzenia

2021

Za nami wizyta w Parku Jordana, nordic walking, lody, mrożona kawa, ze względu na rozpieszczającą nas pogodę czas zleciał zbyt szybko. Lekko pocieszające jest to że po naszym powrocie słońce przysłoniły chmury a w powietrzu zapachniało zbliżającym się deszczem.
Za nami druga już w tym roku wycieczka do Ogrodu Zoologicznego. Podczas wizyty trafiliśmy na czas, w którym to zwierzęta były dość aktywne i pięknie pokazywały nam się w całej okazałości.
Z okazji Dnia Matki zorganizowaliśmy w holu poczęstunek wraz piosenkami tematycznymi odpowiadającymi celebrowanemu przez nas świętu.
Planowany od tygodnia spacer okazał się sukcesem, jak od Niedzieli padałooraz było pochmurnie, tak dla nas pogoda trafiła w 10. Słoneczko, 18 stopni, lekki wiaterek, świeże powietrze zaczerpnięte z tężni. Trzeba uczciwie przyznać Nowa Huta wiosną jest piękna.
Korzystajać z pięknej pogody jaką przyniósł nam drugi tydzień Maja, postanowiliśmy lekko odświeżyć nasz ogród.
Przed obiadem rzutki, po obiedzie Molkky, staramy się wycisnąć z pogody ile tylko się da
Dom Pomocy Społecznej życzy Państwu spokojnych świąt
Dzień Kobiet to święto wyjątkowe na Kluzeka. Jak co roku zebraliśmy się wspólnie w świetlicy, gdzie nasze wspaniałe Panie dostały najszczersze życzenia od płci męskiej. Każda mieszkanka otrzymała tulipana, poczęstunek oraz wspólnie posłuchaliśmy najpopularniejszych piosenek o kobietach.
Z okazji dni babci i dziadka zorganizowaliśmy spotkanie, zostało ono podzielone na dwie grupy. Poczęstunek, paczka z prezentami oraz wspólne śpiewanie, w ten oto sposób czas od śniadania do obiadu minął nam błyskawicznie.
Grupa Ludzi Dobrego Serca „Jest Taki Dzień” - razem można więcej, Krakowiacy i Górale, Pani Katarzyna Rosek, Jolanta Staudt, Joanna Staudt dzięki, którym mogliśmy w okresie świątecznym sprawić przyjemność naszym Mieszkańcom przygotowali również dla nas nagranie kolęd w wykonaniu zespołu góralskiego i jasełka w wykonaniu przedszkolaków. Dziś zaprosiliśmy naszych Mieszkańców do wspólnego oglądania i kolędowania. Bardzo dziękujemy za miłe chwile!  

Tu znajdziesz

Stowarzyszenie

 
Stowarzyszenie na rzecz DPS Kluzeka „Być” w Krakowie oraz ludzi w podeszłym wieku jest organizacją pozarządową powstałą w 2000 roku. Celem organizacji jest wspieranie ludzi w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie otoczyło szczególną troską i opieką niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie.
 
 

Fundusze Europejskie

 
 
 

Nasze strony

Blog
Być
Facebook
Youtube