Wydarzenia

Cztery tygodnie

08 kwietnia 2020
Cztery tygodnie
Minęły cztery tygodnie odkąd zamknęliśmy dps dla odwiedzających oraz nie dopuszczamy by nasi mieszkańcy go opuszczali. Zdajemy sobie sprawę z dyskomfortu jaki budzi takie rozwiązanie , które zmienia życie naszych mieszkańców. Brak bezpośredniego kontaktu z najbliższymi - jak już pisaliśmy – może choćby częściowo zrekompensować możliwość kontaktu za pomocą Skype’a do czego serdecznie zachęcamy.
 
Miesiąc ten poświęciliśmy głównie na wprowadzeniu procedur mających zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników oraz na gromadzeniu środków ochrony. Wyznaczyliśmy limity osób poszczególnych pomieszczeniach. W celu uniknięcia zbiorowiska posiłki rozwożone są do pokoi. Terapia zajęciowa prowadzona jest w ograniczonym przez wymogi bezpieczeństwa zakresie. Jednoczenie w dwóch pomieszczeniach może w niej brać udział do 11 osób.
 
Pracownicy DPS dwoją się i troją aby choć częściowo zrekompensować wynikłe niedogodności. Należą im się wielkie podziękowania za zaangażowanie, profesjonalizm i serce wkładane w pracę.
 

umieszczono na stronie: 2020-04-08
umieszczono na stronie: 2020-04-08
umieszczono na stronie: 2020-04-08
pobierz wszystkie załączniki (.zip)

Tu znajdziesz

Stowarzyszenie

 
Stowarzyszenie na rzecz DPS Kluzeka „Być” w Krakowie oraz ludzi w podeszłym wieku jest organizacją pozarządową powstałą w 2000 roku. Celem organizacji jest wspieranie ludzi w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie otoczyło szczególną troską i opieką niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie.
 
 

Fundusze Europejskie

 
 
 

Nasze strony